András Ferenc

A magyar csatár tovább lövi a gólokat új csapatában - videó

A katari bajnokságban Németh Krisztián csapata 4-4-es döntetlent ért el, ahol a magyar játékos előbb egy gólpasszt adott, majd tizenegyesből is betalált. Ez volt a csatár ötödik gólja Katarban a negyedik meccsén.

Fotó: algharafa.com

A katari labdarúgó-bajnokságban az Umm Szalal vendége volt az al-Garafa. A mérkőzésen az al-Garafa csapatában kezdő volt a magyar válogatott csatára, Németh Krisztián.

Az első félidőt követően 2-1-re vezetett az Umm Szalal, sőt a hazaiak a második félidőben 3-1-re módosították az állást. Ekkor azonban Németh Krisztián percei következtek, előbb gólpasszt adott Shojaeinek, majd értékesített egy büntetőt, ezzel 3-3-ra alakítva az állást.

EZT IS AJÁNLJUK:

Németh gólja és gólpassza:

A 78. percben az al-Garafa a vezetést is átvette, de a 83. percben a mérkőzésen három gólt lövő El Hamdaoui egyenlíteni tudott. Így a mérkőzés végeredménye 4-4 lett.

Az Umm Szalal az ötödik, míg az al-Garafa a nyolcadik helyen áll a bajnokságban.